Selenčania na Zuzanskéj zábave v Starej Pazove


V nedeľu 25. februára 2024 odznela už tradičná Zuzanská zábava v organizácii Kultúrno-umeleckého spolku hrdinu Janka Čmelíka zo Starej Pazovy. Bol to kultúrno-umelecký program na doskách domu kultúry v Starej Pazove, zložený najviac zo speváckych čísel, ale zatancovali si aj tanečníci FS Klasy a pazovskí herci spríjemnili program vtipmi na javisku. Pred mikrofónom sa vystriedali viacerí domáci speváci ale aj hostia.

Do nášho spolku sa dostala pozvánka, aby účasť zobrali speváci: Sara Turanská, Anna Berédiová a Zlatko Klinovsky.

Sara zaspievala piesne Už sa edna ovrávaná a Za horami, za dolami, Anna si zvolila Mesiačik prekrásne svieti a Jaj, Bože, prebože a Zlatko zaspieval Hromy bijú a Slabý figový strom.

Všetci traja speváci podali výborný výkon na javisku, čo ocenili aj diváci v sále domu kultúry. Spevákov sprevádzal mnohopočetný orchester, zložený z pazovských muzikantov, ale účasť v orchestri zobrali aj hostia z Kovačice, Vojlovice a Selenče. Z našich radov hral kontru na viole Jaroslav Berédi.

Ďakujeme organizátorom za pozvanie, veľmi sa nám páčilo na Zuzanskéj zábave a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, ktorá pokračuje už 9. marca, keď staropazovčania sa predstavia celovečerným koncertom u nás v Dome kultúry.

Anna na Zuzanskej zábave

 

Sara na Zuzanskej zábave

Zlatko na Zuzanskej zábave